| TheCuTeGirl a întrebat:

cine imi poate zice niste melodii frumoase si usoare pe engleza care se pot canta la chitara ( sa fie cunoscute piesele) dau funda!

5 răspunsuri:
| Sofia08 a răspuns:

Alex Band-Only One – Only One

| Anisia170 a răspuns:

Ce gen? Daca rock incearca : smoke on the water- dee purple, stairway to heaven- led zeppelin, november rain ( guns and roses) run to the hills ( iron maiden) thunderstruck (ac dc) s.a.m.d dar zi ce gen ca daca rock pot sa iti mai zic.

| TheCuTeGirl explică (pentru Anisia170):

As fi vrut ceva gen : jason mraz - i'm yours doar ca mai usor putin

| Anisia170 a răspuns (pentru TheCuTeGirl):

Ok