| AnaaMaria1995 a întrebat:

Buna ziua tuturor! M-ar putea ajuta cineva cu niste idei, sugestii despre cum as putea scapa de cosurile de pe fata? Dar nu tot felul de creme si pastile. ceva care se poate face acasa gen zeama de lamaie care am inteles ca le usuca. Multumesc anticipat:*!

4 răspunsuri:
| Diiiia a răspuns:

Pai si eu am incercat tot felul de chestii facute acasa, dar nu a mers dar am folosit Zynerit, e foarte bun.E adevarat in farmacii este foarte scump dar eu am mers la medicul de familie si mi-a dat reteta si l-am luat gratuit.Incearca si tu, vezi daca iti dai.
O seara buna! happy

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna :*! Si eu aveam cosuri multe pe fata cam acum aproximativ un an. Acum numai am deloc, am fata neteda! Sa-ti zic ce-am folosit! Am fost intr-un plafar si am intrebat de o crema de cosuri, dar vanzatoarea a zis ca exsista ceva care le usuca si dispar definitiv. Si mi-a dat un sapun cu miere si tarate cu care sa ma spal in fiecare seara! Asa am facut timp de 2 luni, dupa care am observat ca nu mai aveam cosuri pe fata deloc. Si am renuntat la sapun. Apoi mi-au aparut din nou, l-am mai folosit 2-3 luni si de atunci pana-n ziua de azi nu l-am mai folosit! A fost foarte bun, recomand. Orice sapun cu tarate si miere e bun. Iti garantez ca te va vindeca! Bafta!
Fundita happy?

| Mămăligă59 a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Exista multe tipuri de ten, iar daca acel sapun a functionat la tine asta nu inseamna ca va functiona si la ea. dar merita sa incerci...

| Lemne a răspuns:

Mie mi-a mers cand m-am dat pe fata cu ceai de musetelwinking