| adrryana a întrebat:

Credeti ca nasul meu e urat? Un baiat mi-a spus ca am nasul si profilul ciudat.

18 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Mno, ce sa zic... "Bine ca este el frumos!" Nu am vazut vreo poza cu tine ca sa-ti spun daca este sau nu urat dar stiu sigur ca acel tip este un nesimtit.

Nu mai pune la suflet toate prostiile pe care le auzi, "hateri" o sa existe mereu.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar esti frumoasa big grin.De parca baiatul care ti-a spus ca ai nasul urat era mai frumos. :S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa incepi cu "vreau sa ma sinucid", asa se face aici daca vrei sa primesti atentie.

| adrryana explică (pentru anonim_4396):

Probabil, dar as fi o mincinoasa pentru ca nu am gânduri sinucigașe.
Nu am nevoie de atenție, în special pe internet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru adrryana):

Atunci de ce ai nevoie?

| adrryana explică (pentru anonim_4396):

De o părere sincera. În mediul virtual nimeni nu se gândește prea mult la sentimente. Părerile vor fi obiective din moment ce nu mă cunosc personal.
Dacă as întreba un prieten e posibil ca el sa răspundă în așa fel încât sa nu mă rănească, dar eu vreau adevărul.
De asta v-am întrebat pe voi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru adrryana):

Esti in regula, n-ai nimic la nas.
Sterge-ti facebooku de aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da' ce s-a intamplat, ai luat un pumn in el?

Prea devreme?

| adrryana explică (pentru anonim_4396):

Cum adica prea devreme? fii mai explicit te rog.

| anonim_4396 a răspuns (pentru adrryana):

Prea devreme pentru gluma. Era o gluma.

| Kandia15 a răspuns:

Nu stiu cum arati, dar iti zic un lucru: Accepta-ti defectele si calitatile. Daca inveti sa te accepti si sa te iubesti vei atrage multe priviri.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Trimite o poză, cred că băiatul care ți-a spus asta e un mare idiot, nu știe că nu există fete urâte

| Armenianeek a răspuns:

Esti superba, sincera iti zic

| Zedge a răspuns:

Esti frumoasa, nu mai baga in seama toti idiotii si asta ti-o spune un baiat, deci nu ai de ce sa-ti faci griji.

| PsihopatX3 a răspuns:

Nasul tău e în regulă, presupun doar că vrei atenți şi să ți se spună că esti frumoasă, scuze dar nu eşti genul meu.

| adrryana explică (pentru PsihopatX3):

Nu vreau sa mi se spună ca sunt frumoasa, nu vreau atenție. Vreau o opinie sincera de la niște persoane care nu m-ar minți doar ca sa nu mă supăr pe ei sau ceva( cum sunt amicii).
Voiam doar sa aud alte păreri pentru ca eu am fost se mule ori luată peste picior pentru aspectul meu
Mulțumesc pentru răspuns!

| ElenaIsabella02 a răspuns:

Esti frumoasa, nu baga in seama toate rautatile.Fiecare om are conformatia lui, nu putem fi toti la fel, insa se vede ca ai niste trasaturi foarte frumoase.Cat despre baiat, nu are cei 7 ani de acasa.Toti putem sa ne gasim defecte unul altuia.Nu i mai baga in seama si fii multumita de cine esti

| Adry15 a răspuns:

Esti foarte frumoasa, ignora prostiile celor din jur.winking