| GabiD a întrebat:

Cum imi pot face tatuaje temporare cu hartia de calc? Am auzit ca trebuie inclusiv sa folosesti deodorant solid si pudra de talc.
Multumesc+fubda!

Răspuns Câştigător
| GabiD explică (pentru floresdemayo):

Da hartia de talc nu e aia de copt? Ca nici asta nu stiu.

| floresdemayo a răspuns (pentru GabiD):

E pergament.

| GabiD explică (pentru floresdemayo):

Da nu merge si cu cea de copt?

| floresdemayo a răspuns (pentru GabiD):

Nu. Du-te la o librărie, s-ar putea să-ți vândă și o coală, nu trebuie să cumperi un întreg top.

| GabiD explică (pentru floresdemayo):

Merge si cu cea de copt?

| floresdemayo a răspuns (pentru GabiD):

Nu pot să-ți dau un răspuns cert, fiindcă nu m-au (prea) tentat astfel de provocări. Nu am fost niciodată împotriva tatuajelor. Le admir, atât timp cât sunt discrete, și nu duc spre vulgaritate. Poți încerca și cu pergament, însă nu cred că vor avea aceeași calitate.

| GabiD explică (pentru floresdemayo):

Multumesc mult.