| Kitty3D a întrebat:

Cum pot sa imi stapanesc mai bine nervi? Deci pur si simplu numai suport mereu ma cert cu mama si mereu imi pare rau dupa ca am tipat la ea si asa dar pur si simplu nu pot sa ma controlez straight face. O fi de la adolescenta dar uneori imi vine sa imi fac un bagat si sa ma duc undeva cu chirie. Am facut-o si sa planga si m-am simtit groaznic nu stiu ce sa fac eu nu eram asa sad nu am fost in halul asta niciodata ma mai certam cu ea nu asa nu exista zi sa nu ma cert cu ea! Asta patiti si voi? va rog ajutati- ma crying. funda si voturi bune. xoxo

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexyLuvvU a răspuns:

Si eu exact la fel patesc. Mama ca mama, ca ea intelege si ma iarta, da` tata...whistling E de la adolescenta, pana nu trece perioada asta nu prea poti sa te controlezi, eu incerc zilnic si. nimichee hee Oricum sunt parintii tai si trebuie sa te inteleaga doar au trecut si ei prin adolescenta si stiu cum sta treaba. Bafta! :*

| patrick98 a răspuns:

Mai patesc asa din cand in cand.Incearca sa te controlezi,nu striga la ea,si nu mai prelungii discutiile astea aprinse. Spune-i ca are dreptete si o sa te lase in pace, Chiar daca stii ca nu e asa, eu asa fac si merge si daca chiar ai gresit cu ceva te duci la pers. respectiva si ii spui ca iti pare rau, si ca nu ai vrut sa faci asta

| anduza a răspuns:

Pfff si la mine este tot problema asta ma cert cu ai mei an fiecare zi mai ales cu bunica catiodata imi scapa si ai anjur sad si peste cateva min imi pare rau. si ma anervez foarte repede din orice, am luat si pastile pentru asa ceva dar nu asi faciau efectul am fost si la doctor dar degeaba crying.