| Cristinelllllllllll a întrebat:

cum pot scoate mirosul urat din cizme fara sa le spal? funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| FreakyChucky a răspuns:

Cumpara de la farmacie ALFOR-T
100% merge; acum la inceput dai mai mult pana scoti mirosul din ei, si apoi la fiecare incaltare pui cate putin
P.S.: costa cam 5 lei si te tine 2-3 saptamaniwinking

6 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Da si tu cu spray, parfum.
Exista si niste spray-uri speciale costa vreo 20 lei.
Sper ca te.am ajutat.

| Ramona000 a răspuns:

Incearca cu naftalina si apoi exista niste sprayuri mentolate cu care sa le dai in interior inainte de fiecare purtare

| QuaresmaRicardo a răspuns:

Pai de ce, e incapatanat? nu vrea sa iasa? ademeneste-l si tu cu ceva, nu stiu gen alte incaltaminti de dama, cu siguranta o sa iasa din cizmele tale si o sa se duca, dar altfel nu stiu cum, a ba da stiu, du-te la biserica, fa acatiste, roaga-te, iar daca nu da roade cheama preotul sa faca o slujba scoatere a mirosului urat din cizme si nu foarte scump. Funda?

| geoalina19 a răspuns:

Mai bine le speli, ca atunci o sa dispara mirosul si le si cureti. Si schimbati sosetele mai des!

| Florin_2297 a răspuns:

Simplu, te duci la orice magazin mixt si ceri cu, cuvintele tale produsul specificat aici. Stiu ca exista niste pliculete gen naftalina ce le pui in incaltaminte si in cateva ore nici nu iti dai seama daca au mirosit vreodata cizmele respective.

| Cristinelllllllllll explică (pentru Florin_2297):

Daa, dar dupa miros a naftalina rolling on the floor