| KissMeAss a întrebat:

Cum poti fi prieten cu cel mai popular copil din scoala si in acelasi timp sa il urasti? Cum te pot uita atat de repede prietenii tai doar pentru ca au devenit populari?!

2 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sună atât de disney channel încât nu știu de ce se chinuie cineva să răspundă.

| AnaRadu a răspuns:

Hei. In general, acum, toti vor sa fie populari si sunt in stare de orice pentru asta. Atunci cand ajung populari si cred ca sunt mai smecheri daca au sute de like-uri pe facebook sau daca ii baga multa lume in seama care daca ar da o masina peste el nu le-ar pasa sunt in stare sa renunte la orice fara prea multe ganduri. Prietenii te pot uita daca devin populari deoarece tu nu esti popular si nu vrea sa fie vazut cu unu mai nepopular decat el, astfel daca este vazul cu unu ca ala ii scade popularitatea pentru ca sta cu fraieri. Cam din acest motiv ajungi sa urasti oamenii pentru ca se schimba si se schimba in rau nu in bine.