| daddybombonik a întrebat:

Cum sa fac sa am si eu tupeu? Sunt o fire mai timida si cu bun simt iar la scoala e un coleg care se tot ia de mine, ma ia la misto si nu imi place. As vrea ca sa il infrunt si eu dar nu pot! Cum sa o fac? Mentionez ca sunt fata si sunt in clasa 10. Vreau sa fiu mai deschisa la fire!

1 răspuns:
| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Du-te dr*cu şi spune-i "Bă cap de p*lă du-te bă şi pişă-te-n w.c bagă nasul şi vezi dacă eşti perfect. Dacă eşti vin-o şi bagă-ţi pul*-n spirt"