| loveyoumoreandmore a întrebat:

:*. Cum sa scap de un baiat caruia ii place de mine, imi zice ca ma iubeste, ca nu vrea sa ma piarda. vorbesc cu el doar pe mess/facebook, nu l-am vazut niciodata face to face laughing nici nu vreau pentru k mie imi place de alt baiat! happy =p~. Deci ..nu pot sa ii zic asa direct: nu vreau sa ne intalnim (el asta imi zice de cateva zile), pentru k s ar supara straight face. spuneti-mi va rog cum sa-i zic. MULTUMESC :X! FUNDAA! :X

Răspuns Câştigător
| lavinia767 a răspuns:

Pai ii poti spune uite numele llui mie imi place de un alt baiat si nu pot sa ma intalnesc cu tine spre sa nu te super! FUNDA?

2 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Mi-sa întâmplat şi mie.

Eu am dat ignore. thinking

Tu alegi ce îţi doreşti. ^_^

| Latinmoon a răspuns:

Spune-i k poate alata data sau ca ai pe alcnv si daca te supara da-i ig si bloc laughing