| AnnaDee a întrebat:

Cum va considerati voi, cum va vedeti?
Thanks!
Scuzati daca aceasta categorie nu se incadreaza perfect cu intrebarea mea.

2 răspunsuri:
| LarisaOana a răspuns:

Daca te referi la caracter m-as putea caracteriza asa: o fata simpla intr-o lume complicata sau o fata complicata intr-o lume atat de simpla si, consider ca gandesc foarte matur.Iar fizic ma accept asa cum sunt, nepunand la socoteala ce cred altii despre mine.Pa:*

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Pai eu te stiu in realitate ca esti sora mea. Esti de treaba cateodata.