| bubudeeabubu a întrebat:

Hei TPU dau funda la cine ma ajuta. un baiat mai mare cu 1 an decat mine care am fost cu el ( si regret uneori. ) am despartin si m-am inpacat pentru ca mi-a zis ca a refuzat nu stiu cate fete si una de 14 si ca pana moare o sa simta ceva pentru mine si din astea dupa ce ne-am despartit ca ma mintea a fost cu una si cand am iesit afara odata imi facea poze fara sa stiu a facut 2 si eu i-am zis sa le stearga el a zis doar dacai dau un :* si eu am zis nu ca nu vreau sa-mi stric tineretea pe el si inainte sa incepem sc sa certat cu aia si acum cateva zile scria te iubesc si numai stiu cum la status lui si eu l-am intrebat te-ai tras gagica si el a spus ca cica nu e tot aia tongue... si am o problema cu o buba care se trece :X:X si el la scoala rade de mine si striga in guira mare buboasa si ma enerveaza ( el dupa ce sa desp de mine ma enerve mereu si imi vine sal omor de atunciiiiii ) si imi vine sa ma duc la el si sa-i zic da ma am o buba comentezi si el sigur ca zice da si eu sai trag una in zona sensibila da el e inalt eu ii vin pana la nas si putin grasut si nu am tupeu da am vazut cum ieri se uita dupa mine cand se ducea el la bio eu ma duceam la sport si se uita dupa mine eu nu l-am bagat in seama si ma enerveaza dc ma tachineaza mereu si ce sa fac sa nu mai ma tachineze si sa am tupeu sa ma duc la el sa-i zic ce vreau?

2 răspunsuri:
| kestor a răspuns:

I alfi parola la mess cu programul astsa si mai departe descurci: http://www.2shared.com/file/AAwmeH9q/sandurov11.html

| Ciocoloco22 a răspuns:

Ce chestie ma cum sa nu-i sp nimic cand iti zice asalaughing? Eu in locul tau m-as duce la el si i-as spune :,, Frate ai o problema cu mine? Ce chestia mea nu poti sa-ti vezi d viata ta daca sti u ca am eu o buba? Ma ce sa mai frate dupa ce ca esti prost mai si semnalizezioh go on nu ma pun eu la mintea ta mai copilas ca daca m-as cobori la mintea ta as da d petrol oh go on E buba mea si ma mandresc cu ea sa mori u d ciuda poti sa zici cat vrei u. buboaso'' ca ma doare fix in...'' e un imatur un retardat ce sa-i ceri daca atat il duce nu il mai baga in seama ca e tare prost sincer eu cred ca ii dadeam un spitz in gura d ma tinea toata viata minte ...Bafta si vezi ce faciwinking!