| bianca999999 a întrebat:

Hei TPU.De ca cateva zile ma tot cauta un baiat e mai mar ca mine cu 3 sau 4 ani, dar problema e ca eu nu am avut niciun prieten pana acum.Nu stiu ce sa fac.In prima zi nu am simtit nimic dar apoi au aparut renumiti,, fluturasi". Amandoi suntem timizi daca ne lasi singuri in camera nu scoatem nicun cuvan si in acest caz nu stiu cum sa-l abordez......Intrebarea este:
1. Vreau sa formam un cuplu, cum fac sa elimin distanta de timiditate dintre noi
2.Nemaiavand nicun iubit pana acum e logic ca nu stiu sa sarut,vreau cateva sfaturi sau site-uri care sa ma ajute, sa ma invete...
Dau funda celui mai inspirat raspuns.
Miltumesc anticipat

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Lasă sentimentele să te cuprindă iar restul vine de la sine.

| diana_1849 a răspuns:

Cati ani ai de baiatul care te cauta e mai mare cu 3-4 ani?! Daca e asa timid, banuiesc ca nici el nu a mai avut o prietena pana acumlaughing Dar nu asta e problema... Lasa timiditatea, si incearca sa faci tu primul pas. Pune-i intrebari, intreaba-l ce-i place. si poate asa va mai apropiati. Si la etapa cu sarutul, stai linistita. nimeni nu s-a nascut invatand sa sarute. Totul vine de la sine, vei vedea. Funda?batting eyelashes:*

| bianca999999 explică (pentru diana_1849):

Eu am 15 iar el 18 sau 19, iar el sigur a mai avut alte iubite, dar asa e felul lui de a fi