| Amalia_Elena_1971 a întrebat:

De cateva zile incerc dar nu reusesc sa schimb imaginea muzicii din telefon * Samsung *. Stiti cumva cum pot schimba fotografia?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Imaginea muzicii din telefon? Sper ca am inteles bine la ce te referi... Si eu am tot un telefon Samsung. Ca sa schimb imaginea unei melodii (si evident cand ascult imi apare imaginea pe care am ales-o eu), am descarcat de pe Magazin Play programul "iTag". Dupa ce l-ai luat in telefon, intri pe el, alegi melodia respectiva si ii schimbi, daca doresti, titlul si ii adaugi o poza. Daca nu functioneaza, poti cauta si alte aplicatii similare scriind pe Magazin Play "Mp3 tag".

1 răspuns:
| IngRid233 a răspuns:

Nu vei putea. Am cautat toate solutiile posibile...dar nimic