| Claudettee a întrebat:

De ceva timp am un ondulator Remington Ci151. Arata asa : http://www.adevarulshop.ro/ondulator-de-par-remington-ci 151.html. Iar astazi cand am vrut sa il folosesc nu mai mergea, se aprindea beculetul verde dupa care se stingea imediat.Ce sa ii fac?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Probabil s-a ars. Daca problema persista trebuie sa-l duci la garantie sau la cineva sa-l repare.Si eu am patit asta cu o placa de par...

| Claudettee explică (pentru Bondarel99):

Pai si ce ar putea sa-i faca daca e ars?

| Bondarel99 a răspuns (pentru Claudettee):

Nu stiu sincer, poate nu e ars... oricum mai bine sa fii sigura.Eu mi-am aruncat placa pentru ca nici nu mai era in garantie.

| mimiwewem a răspuns:

E clar. S-a ars!