| ionutzz1994 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Azi cand am aprins calculatorul, nu s-a mai aprins si monitorul, doar se aprindea si se stingea beculetul de la monitor, si nimic altceva. Ce ar putea sa aiba?

5 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Sunt sanse mari ca placa video sa fie problema.

| DoRu a răspuns (pentru DoRu):

Desfa calculatorul si vezi daca placa video e pusa bine.

| axeldavid a răspuns:

Poate s-au miscat cablurile si nu sunt conectate bine, verificale.Bafta.

| DamaryRocha a răspuns:

Buna. Hey, nu are nimic grav, nu ai dc sa te ingrijorezi! Asa am patit si eu. Dar... poti ca atunci cand dai drumul la calculator, sa nu aprinzi monitorul, decat dupa ce se incarca complet!

| Rŏllшау a răspuns:

Am avut aceeasi problema dar nu stiu nici eu. Oricum a trecut problema. Poate a fost doar o scapare ceva.Desi nu-i ceva rau daca in urmatoarele zile se comporta la fel dul la reparatii.Problema s-ar putea sa fie la monitor.

P. S: Sigur era aprins din telecomanda/buton? Poate nu l-ai pornit. big grin tongue