| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, de curand mi-am luat un iphone 4s si azi am aflat ca daca ti se strica incarcatorul nu mai sa-ti iei altul original doar de pe Apple si ma gandesc ca e foarte scump. Si de la incarcatoarele fake am auzit ca ti se poate strica telefonul... Daca mi se rupe mufa de la usb ce **** fac?laughing Ca e pun cam rigida mufa aia!

Răspuns Câştigător
| Andi44 a răspuns:

Cel mai bine e sa iti iei altul original. E scump, dar nu risti. Eu deja mi-am ars un iphone 4. Bine ca avea deja cativa ani...

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... eu am un Ipod si am pierdut prin casa cablul de la el.

Am cumparat unul fake si sunt multumit de el. big grin

| Florinapopica a răspuns (pentru Ichnat):

O prietena d'amea are 5s gold si i s-a rupt cablul usb si si-a luat altul de la Hama si i s-a ars telefonul.

| Ichnat a răspuns (pentru Florinapopica):

Da? Pff... atunci ar trebui sa il schimb si eu pe al meu sad