| Burlacu006 a întrebat:

De exemplu eu am o bere si o fata vine la mine si vrea si ea iar eu zic ca nu-i dau si ia ma pupa pe obraz, sau cand am tigari si nu vreau sa-i dau tot asa face, ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Ca e imbecila.

| nesuferit a răspuns:

E topita, nu e evident?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Breavo tie, alcoolul si tigarile nu ii fac bine.

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Si un raspuns care sa fie la curent cu ce se pentre in 2012: pai fata este pe profit, nu-i logic? laughing

| SoulEater44 a răspuns:

Ai facut-o sa se simta penibila. La drept vorbind baietii sunt maiestri in asa ceva dar nu ma mai intereseaza subiectul. Subiectul aici este: Fata te place. ATENTIE! Te place, NU te iubeste. E mare diferenta. Pentru ca te place, a incercat sa se,, bage in seama,, cu tine cerandu-ti bere sau tigari crezand ca poate in ochii tai va parea cool dar in momentul in care ai refuzat-o, ca sa scape de sentimentul de penibilitate si ca sa-ti demonstreze mai intens laughing sentimentele ei, te-a pupat pe obraz. Simplu ca buna-ziua! Sper ca te-am ajutatwinking

| SoulEater44 a răspuns:

Ai facut-o sa se simta penibila. La drept vorbind baietii sunt maiestri in asa ceva dar nu ma mai intereseaza subiectul. Subiectul aici este: Fata te place. ATENTIE! Te place, NU te iubeste. E mare diferenta. Pentru ca te place, a incercat sa se,, bage in seama,, cu tine cerandu-ti bere sau tigari crezand ca poate in ochii tai va parea cool dar in momentul in care ai refuzat-o, ca sa scape de sentimentul de penibilitate si ca sa-ti demonstreze mai intens laughing sentimentele ei, te-a pupat pe obraz. Simplu ca buna-ziua! Sper ca te-am ajutatwinking Sfatul meu: Daca nu ti-a placut pupikul, ai face bine data viitoare sa-i dai o tigara sau o bere big grin laughing