| Anonymuss234 a întrebat:

Hei TPU deci...3 nopti la rand am visat un baiat e de la mine din scoala ...nu stiu daca imi place de el oricum e mai mic ca mine cu 2 ani nu imi pasa de asta dar am visat ca mi-a zis ca imi place de mine laughing si asta ma cam nelinisteste si altul ca m-a luat in brate...am mai spus il cunosc iar la scoala cand era ne mai uitam unul la altu nu stiu deci cateva sfaturi...dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| Irina36 a răspuns:

Pai e doar un vis. Cand visezi lucreaza subconstientul si gandurile tale ce te macina.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu inseamna nimic.Este doar un simplu vis si nimic mai mult.Linisteste-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca te gandesti la el de cele mai multe ori visam ce avem in minte dar nu tot timpul

| CuieMoco a răspuns:

Poate te gandesti la el inainte sa te culci