| gabriela123456789123456789 a întrebat:

Hei TPU, deci de ceva timp am aflat ca inainte sa ma nasc mama mea a pierdut o sarcina sad sunt trista pentru ca imi doream foarte mult o sora \ frate mai mare am unul mai mic dar mi-as mai fi dorit si ma gandesc si ma intristez. Ei nu am vb despre asta dar eu am aflat as vrea sa stiu daca era fata sau baiat dar nu ii intreb nu vreau sa stie ca eu stiu.Ma gandeam sa mi intreb matusa dar nu stiu mi e frica ca le va spune si daca ei nu mi-au zis mai bine sa nu afle ca eu stiu deci ce sa fac? Vreau sa stiu ce era si cum a fost acea perioada din viata lor

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

E posibil totusi sa nu stie ce era, fata sau baiat. Mai ales daca s-a intamplat cu mult timp in urma cand era greu sa afli.

| gabriela123456789123456789 explică (pentru greyhound):

Stiu dar cand ma gandesc nici nu stiu ce era si e frustrant macar de as stii cum pot sa vb despre asta fratele /sora? nu vreau sa stiu dar nu cred ca am sanse

| ONElena11 a răspuns:

Singurul lucru pe care il poti face este sa-i intrebi, dar este posibil ca nici ei sa nu stie bine daca sarcina nu a fost avansata.

| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Incearca sa o intrebi totusi pe matusa ta.Eu zic ca daca o vei ruga sa nu le spuna ea nu le va spune.Si este dreptul tau sa sti.Asa macar esti impacata.Si daca parintii tai nu vor sa iti puna poate pentru ca nici ei nu vor sa isi mai aduca aminte de acele clipe care i-au intristat.Succeshappy