| MamaNegri a întrebat:

Am iubit de cateva luni si de la un timp se poarta ciudat. Ba e dulce cum e de obicei ba incepe cu indiferenta si nepasarea. Acum e suparat pe mine. Ce sa ii fac sa ma ierte? Eu am gresit, mi-am cerut scuze, dar nu vrea sa ma ierte. Chiar nu stiu ce vrea. Stiu doar ca eu vreau sanu mai fie suparat pe mine.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Persevereaza

| Emilian65 a răspuns:

Poate a gasit o alta prietena care este pe placul lui.

| Dariusuu a răspuns:

Cu ce ai greşit dacă nu te poate ierta? Tu ai spus ce trebuia să spui aşa că acum suportă consecinţele.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca nu remediati problema si nu exista comunicare intre voi, nu vad buna relatia asta. Mai rau e ca el desi tu ti-ai cerut scuze, poate nici nu ai gresit nu stiu, nu te iarta. Ne este greu sa ne dam cu parerea si sa vedem cine a gresit pentru ca nu ne oferi mai multe detalii.

| MamaNegri explică (pentru Lawliet14):

El ar vrea s apetrec mai mult timp cu el, sa il mai ajut. Ii promisesem ceva si nu am putut sa ma tin de promisiune si mi-a zis ca nu imi pasa de el si ca ii spun numai abureli. E nemultumit de felul in care ma comport cu el. Intr-un fel, vrea mai multa atentie si vrea sa vada ca tin la el. Face pe suparatu ca sa vada ca insist sau ma testeaza sau se supara daca nu ii raspund. Devine cateodata enervant. Dar e un dragut si tine mult la mine. Daca nu ar mai fi certurile astea din nimic...

| Lawliet14 a răspuns (pentru MamaNegri):

Greseala ca-i promiti si nu te tii de cuvant. La cum formulezi acum, relatia voastra nu pare sa aiba probleme. Bineinteles, aceasta problema minora o poti remedia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut un iubit care ma trata ba cu dragoste, ba cu indiferenta pentru ca nu eram singura din viata lui. Pune piciorul in prag si intreaba-l ce vrea de la tine. Nu merita sa te lingusesti degeaba, crede-ma. Spor

| RedDeath a răspuns:

Nu te mai stresa atat si acorda asa mare importanta la toate procariile. Daca tot face pe suparatul, da-i papucii si ia-ti altul mai putin tampit! Nu-ti pierde vremea cu ratati.