| briquette a întrebat:

Hei TPU:* e adevarat ca daca te apuci de sala si dupa un timp te lasi, te ingrasi de 3x mai mult?

5 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Depinde de la ce varsta si ce tip de sala faci ca sa ramai mic...

| BellyGiggling a răspuns:

Mnu.
adica depinde ca daca faci sala iti permiti sa mananci mai multe dar daca te lasi de sala trebuie sa mananci moderat nu sa bagi totul in tine ca atunci cand era la salahappy
Succes
funda?happy

| paynehunter a răspuns:

Nulaughing.Nu stiu cine te-a pacalit, aaa e o pacaleala de 1 aprilie nu? Pai cum sa te ingrasi mah?laughing)Ingrasarea si slabirea tine de alimentataie nu de antrenamentlaughing

| kpr a răspuns:

Nope...daca faci prea mult-> ramai pitic/a

| NeNeaFlory99 a răspuns:

NU e adevarat!