| LoveYourEyes a întrebat:

e un baiat la scoala de care imi cam place. el mereu ma ia in brate,imi atinge mainile, a spus ca ii place.tot la mine si ca nu am voie sa.fiu cu altcineva. faza e ca noi suntem cei mai buni prieteni. el a spus ca are prietena, si...
El ma place? :-ss. a si cum sa ii spun ca il plac? sad

1 răspuns:
| Mymiii a răspuns:

De ce esti atat de sigura ca te place? Comportamentul lui este irational. Cum sa te placa daca are prietena? Eu am impresia ca vrea doar sa profite de tine. Totusi, trebuie sa-i spui ce simti si sa vezi ce veti face mai incolo!