| TheCrab a întrebat:

Hei TPU, eu port ochelari, si nu imi plac de loc, ii urasc, si o perioada de timp nu i-am purtat si mama si-a dat seama, acum ma pune sa ii port la scoalacrying
si nu imi plac, nu ii suport, i-am zis mamei sa imi ia lentile, dar nici nu se gandeste spune ca sunt prea micasad
ce ma fac?
daca ma duc cu ei la sch toti or sa rada de minesad
:-

2 răspunsuri:
| curiozitatea a răspuns:

Distrugei!
Pune-i undeva unde poate se aseaza mama ta pe ei.SI dai vina pe ea. sau fa un mic accident.Alta scapare nai.
Doaamne super naspa sa ai ochelari si mai ales daca numele tau rimeaza cu Ochelarista.sau ochelaristustraight face
Altfel lentttttileeesad

| Licuriici a răspuns:

Hei Geo. sad
Nu mai baga tu in seama toti idiotii waiting
Ignora`i. oh go on
Iti sta chiar bine cu ochelari :*
Si nu mai asculta nici ce zic dragii nostri colegi de pe site.:-p
Lasa lumea sa zica ce vrea.Nu mai pune tu la suflet ce zice lumea.Lumea`i proasta.sad si va fi intodeauna. broken heart
big hug