| TipicAnonim123 a întrebat:

Hei TPU, eu sunt din Republica Moldova si acum termin gimnaziu si vreau sa stiu ce materii voi invata la profilul uman, funda

Răspuns Câştigător
| AH5 a răspuns:

La uman nu inveti info. Numai la real inveti info.O da faci TIC. o sa mananci istoria si romana, faci mai putina mate mai ales din a zecea esti relax, de bio scapi tot in a zecea, e bine la uman..relax

| Sărmăluță a răspuns (pentru AH5):

Mda, am greșit. Sunt obișnuită să zic informatică, fiindcă la mine în orar scrie Informatică

| AH5 a răspuns (pentru Sărmăluță):

Nu e nici o problema, nu te-am corectat. happy

| Sărmăluță a răspuns (pentru AH5):

Ok big grin

4 răspunsuri:
| Sărmăluță a răspuns:

Română, engleză, franceză, latină, Educație plastică, Educație muzicală, logică, sport, informatică, religie, (fizică, chimie, mate, biologie, doar până într-a 10-a, dintr-a 11-a faci științe) plus restul materiior din fimnaziu.