| vadic9901 a întrebat:

Bună,sunt din Republica Moldova, sunt clasa a 11-a,vreau ca după ce termin liceul aici să dau la facultatea de info din Iași. Vreau să știu dacă notele de la materii contează la concursul de admitere,sau doar notele de la BAC,plus alte detalii, sfaturi etc. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Decebal a răspuns:

Doar notele de la BAC diploma echivalată la Ministerul educației din București Vezi detalii pe site-ul ministerului. Inclusiv și despre admitere învățământ superior în Romania