| Ciprian363636 a întrebat:

Eu, un prieten și o prietenă am hotărât să facem revelionul împreună, dar neputând sta la niciunul acasă vom merge la un spectacol în oraș (fiind epuizate cam toate localurie). Ce putem face să ne distrăm și ca acest revelion să fie de neuitat? fără prostiilaughing))
P.S.: pentru cel mai bun răspuns dau fundă big grin

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Sa savurati momentul, sa incercati sa radeti si sa va simtiti bine cu orice, sa faceti glume, sa aveti doar ganduri pozitive. Nu stiu ce altceva sa mai zic, intr-o atmosfera de genul te cam simti bine daca vrei si-ti propui.

4 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

1.Dupa spectacol puteti merge la KFC;
2. Vorbiti despre sentimente;
3.Luati mai multe petarde si aruncati-le gramada intr-un sant(de alea calumea);
4. Puteti sa vedeti un film de groaza;
5.Provoaca-ti prietenii sa intre intr-un club si sa arunce cu bere peste patron;
6.Iesiti pe la 05:00 dimineata in fata casei/blocului si bagati muzica la boxa cu bluetooth la maxim(muzica:de preferat Neli sau Satra B.E.N.Z);
7. Faceti un concurs, de ex:Ia 5 l de tuica de la Lidl si pune-i sa bea pana vomita, cel care varsa primul ii da 5 lei celuilalt;

Cam atat, succes laughing

| suntserios a răspuns (pentru BlackRose03):

1. ala de e inchis cel mai proabil?
2. serios?
3. alea de sunt ilegale?
4. in strada?
5. vrei sa isi ia bataie de anul nou? intr-adevar e de neuitat
6. vezi pct 5
7. vrei sa mai si moara?

| BlackRose03 a răspuns (pentru suntserios):

Hei,n-am idei bune.Csf, n-ai csf laughing

| Ciprian363636 explică (pentru BlackRose03):

Dar îți mulțumesc totuși pentru inițiativă laughing)