| A0n1mUL a întrebat:

Ce pot face in seara de revelion? precizez ca ma duc in oras noaptea cu un prieten si am petarde la greu. ce sa facem sa na distram?

1 răspuns:
| Didi908 a răspuns:

Punetile in pantalonii oamenilor laughing sau in buzunare! rolling on the floor glumesc! Pai puteti sta la concert si va distrati pe acolo iar daca va prinde ora 12 nopatea ar fi frumos sa aveti o sticla de sampanie la voi! puteti merge cu mai multi prieteni sau sa mergeti undeva la un rastaurenat sau mai stiu eu ce! Eu zic ca ar fi frumos sa petreceti revelionul cu familia dar daca nu vreti undeva la prieteni acasa cu muzica, dans, petrecere toata nopatea mancare bautura! SUPER. Sau undeva in club ar fi minunat! Acolo se duc majoritatea