| AnkaAncuta a întrebat:

Hei TPU... eu visez foarte des ca fumez dar in realitate nu am fumat niciodata si nici nu imi doresc. Ce credeti ca semnificatie au aceste vise? Funda pentru cel mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| AliceXyz a răspuns:

Http://www.visele.ro/cauta.php?vis=tigara Uite aici. De obicei ca tine, si eu incerc sa caut de fiecare data semnificatiile viselor pe care le am. Pe acest site poti sa cauti de acum inainte, tot ce vrei sa aflii despre lucrurile care iti mai apar in vise.

3 răspunsuri:
| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Dacă ai fi visat o dată, cel mai probabil ar fi fost ceva random. Dar dacă s-a întâmplat de mai multe ori e pentru că te gândeşti des şi poate obsesiv la asta. Când există un lucru care are prioritate în gândurile tale ajungi să şi visezi. Nu ştiu, încearcă să-ţi iei gândul, nu mai interpreta visele şi presupun că o să treacă! happy
P.S : nu te apuca de fumat laughing :*

| AnkaAncuta explică (pentru CoffeeTeaOrMe):

Aha mersi pentru sfat oricum :*