| d3utzsa a întrebat:

De cate ori il intrebare pe fostul meu iubit cu care am fost 1 an si 2 luni daca mai tine la mine imi da niste raspunsuri care ma pune pe ganduri.

ba ca nu te intereseaza pe tine, ba ca asta trebuie sa stiu doar eu si cu inima mea!

chestii din asteasad

voi ce credeti?

tine la mine si nu vrea sa imi arate sau nu mai tine si imi zice asa ca sa nu ma afecteze pe mine?hee hee

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa fie indiferent fata de tine si asta da de inteles ca nu vrea nimic de la tine. Daca stai o vreme si vezi ca tot insista sa te sune atunci mai simte ceva daca nu asta e.

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.El poate mai tine la tine dar nu mai are aceleasi sentimente care le.a avut cand ati fost impreuna.Acum sta si el pe gaduri, nu vrea sa iti dea un raspuns ca apoi sa fie tocmai invers in sufletul lui si sa te afecteze pe tine prin gesturile pe care le face.Asa ca mai asteapta si tu sa isi aranjeze toate in suflet si iti va da el un raspuns.Iti va da de inteles ca mai tine la tine si vrea sa va impacati.Bafta si nu te mai supara ca nu este bine