| MonyMoniq a întrebat:

Vreau sa fac o poveste pe pagina mea de fb, pputeti sa-mi dati cateva idei? Ca o introducere...cuprins si incheiere. Dau funda, la cele mai multe idei.(oricum dau funda.laughing )

8 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Despre 2 indragostiti.
Se cearta mult timp si la sfarsit se impacahappy

| MonyMoniq explică (pentru ღჩօოჩօղყƙღ):

Hei! M apoti ajuta ptin> Capitolul 1.
Buna, ea este Ana, o fata cumsecade dar este tupeista, frumoasa, cu ochiii caprui si parul saten locuieste alaturi de mama sa Maria, tatal ei Zac si sora ei Diana in Paris.
Prietena ei cea mai buna este Byanca. Anei ii place mult la scoala.
Asta am scris pana acum.ce sa mai scriu? Niste idei! Pls

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru MonyMoniq):

Ca atunci s-a mutat la Paris..Si merge la scoala unde se indragosteste de un baiat(il descrii putin)

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns (pentru MonyMoniq):

Deci? Cum te descurci?

Răspuns utilizator avertizat