| PamyTzZz a întrebat:

URGENT! dati-mi niste idei pentru numele de la facebook unul dintre ele este PamyTzZz si vreau ceva in continuare. FUNDAA celui mai bun si mai rapid raspuns

2 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

O idee: Numele tau real, daca te intalnesti pe strada cu cineva cu care esti prieten pe facebook si cu care vorbesti mult si nu i-ai spus numele tau real, ai vrea sa te strige PamyTzZz?

| HolyPotato a răspuns:

Hmm...o idee ar fi ZzZtYmAp, dar in locul tau as prefera un nume mai "normal". Lucrurile de genul acesta suna a pitipoance. (nu sunt rautacioasa, dar cam asta e impresia lasata) happy