| EndouMamoru a întrebat:

Imi place de o fata dar nu stiu cum sa eu spun findca si ei i place de mine. de Valentines Day i-am pus un bilet in bancan si o cutie de cio colata. a scpus"doamne ce prost ar pune asa ceva la mine?". plss dati-mi idei

8 răspunsuri:
| iNs a răspuns:

Daca si ei ii place de tine ii foarte usor.Fi tupeist in *** ca cu timiditatea nu rezolvi nimic.Fi si tu indraznet ca nu esti mai prost ca altii.Du-te la ea si spune-i-o direct, da-te pe langa ea bine si gata.Succes!

| Marius_1903 a răspuns:

Daca ai 15-16-17-18 ani esti un fraier daca ai 20-21 de ani sau mai mult nu stiu ce sa zic inseamna ca ea este cam pretentioasa nu vrea sa aiba iubiti ca tine adica presupun vrei dinaia cum sa iti zic...gen cocalari mai bine spuni in fata ca o placi sau dai de inteles ca o placi sper ca te-am ajutat

| Alexutza_3674 a răspuns:

Buna.eu cred ca a zis asta doar asa de fatadda...dar cred ca chiar i-a placut gestul tau

| Mada4ghn a răspuns:

Pai in primul rand. daca zici ca te place, daca ar fi aflat ca sunt de la tine iti spun sigur ca s-ar fi bucurat enorm.Se zice ca cei curiosi mor repede...eu spun ca cei timizi mor repede deoarece nu au sansa sa experimenteze toate minunatiile vietii si pana la urma, au trait degeaba. Cel mai bine e sa lasi emotiile deoparte si sa o tragi intr-un colt si sa o intrebi daca si ei ii place de tine si daca ar fi dispusa sa fiti impreuna. Daca zice da, poti sa o si sarutioh go on...dar daca zice nu.nu fi trist, mai sunt fetewinking

| JohnnyBi a răspuns:

Ai dat-o cu mucii in fasole. ii dai un bilet si nu il semnezi? ce rost are sa faci asa ceva? daca ii place de tine precum zici tu du-te si spune-i pe fata ca o placi si tu si scoate-o in oras

| EndouMamoru explică:

JohnnyBi esti un tampit mucos dac il semna spunea in fata clasei si a profei.A...sa sti ca s-a inventat creierul dobitocule sleepy

| EndouMamoru explică:

INs mersi cel mai bun raspuns e al tau voi incerca.plss da-mi adresa ta de mess a mea e:boanca. vlad@yahoo.com

| EndouMamoru explică:

INs am incercat si s-a despartit de mine in pauza urmatoare in fataclasei(deci e recomandat sa ma mut in alta scoala). Plss ajuta-ma sa gasesc alta fata.SA PUI INTREBri de genu. Buna ma numesc Vlad am 11 ani caut iubita frumoasa de 11-12ani adresa mea de mess:boanca. vlad@yahoo.com