| Alwee a întrebat:

Hei TPU imi place de un baiat de mult timp si din comportamentu lui cred ca si lui de mine azi am iesit afara si se tot dadea la mine pe parcursul zilei tot incerca sa ma sarute dar nu reusise si paana la urma a reusit eu l-am lasat chiar mi-a placut toata noaptea n-am dormit ma gandeam numa la el. a doua zi cand sal chem afara nu imi raspundea la telefon nici me net mi-a trimis doar un mesaj cu ce fac atata. nu stiu ce sa cred oare regreta ca m-a sarutat sau ii este teama de reactia mea va rog ajutati-ma nu mai stiu ce sa cred

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Sigur te place si poate ii este rusine de tine acum ca te-a sarutat pentru ca nu stie cum vei reactiona. daca e mai timid se explica daca nu....inseamna ca ii mort dupa tine. oricum daca tie iti place de el ar trebui sa discuti cu el sau lasa-l pe el sa faca primul pas ca doar nu o sa te ignore toata viata de acum in colo...bafta!

| Alwee explică (pentru ):

Multumesc dar faza i ca ii foarte glumet si cand place o fata nu prea mai ii arde de glume dar de ce nu mai raspunde la sms`uri ca nici nu vreau sa deschid acest subiect despre sarut tot el la deschis da na