| Clodmod a întrebat:

Imi place de un baiat din clasasi azi ma jucam cu el cu penarele. El mi-a scos toate cariocile din penar si i-am facut si eu la fel. Cineva i-a rupt o culoare si baiatul de care imi place mie a crezut ca eu am rupt-o. Mi-am cerut scuze si a zis ca nu e nimic si se uita uimit la mine cand mi-am dat hanoracul jos (era foarte cald in clasa) si am ramas intr-un maieu. Apoi mi-a cerut pace si am dat mana cu el, ceea ce nu facea cu mine inainte... Eu vreau sa ma placa... Voi ce credeti? Ma place?

8 răspunsuri:
| zuzu a răspuns:

Spune-i ca-l placi. Si vorbeste cu el.

| Clodmod explică (pentru zuzu):

Stie ca il plac.

| boghi98 a răspuns:

Eu cred ca nu stie ca tu il placi si stai linistita ca nu s-a suparat pe tine ar trebui sa vorbesti cu el sa ii spui ca il placi si vezi ce se intampla. bafta happy

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu vad prostul care ar refuza o fata in maieu, eu nu-s genul ala de persoana dar vorbesc in termeni de "smecherie" daca ma intelegi.

| AllyutSsa a răspuns:

E foarte posibil sa fie adevarat.Doar ca trebuie sa mai vorbesti cu el si sa vezi cum se comporta cu tine si in preajma altorahappy Si daca se uita insistent la tine intr'un anumit fel e clartongue Si dap sunt de aceeasi parere cu ceilalti...grabeste'te pana nu ti'l fura altawinking
Succes! Fa ceea ce trebuie sa facihappy

| madiy1317mmlove a răspuns:

Auzi da u in ce clasa esti mah a 4a?

| Clodmod explică (pentru madiy1317mmlove):

La gradinita, in grupa mica mah desteptule. Nu mai comenta daca nu stii sa raspunzi.

| Inffectious a răspuns:

Eu una cred ca sunteti doar prieteni, cel putin inca... Dar sunteti si chiar prieteni buni, pentru ca probabil avea sa tipe la persoana care i-a stricat carioca, deci evident tipul poate sa te placa, dar vorbind de hanorac si de maiou.e baiat, baietii doar si se holbeaza la...nu mai continui, cred ca stii ce am vrut sa zic. Actioneaza, pana cand nu ti l-a luat altcinevawinking