| anonim_4396 a întrebat:

imi place de un baiat din scoala. el e a 8 eu a 7 big grin. cum sa-l fac sa ii placa de mine? funda.:*

2 răspunsuri:
| TeUbEsC a răspuns:

Inceraca sa vorbesti cu el sa-l intrebi ce fata ii place(daca ii place o fata de la tine din clasa pacaleste-l si spune-i ca si ea il place-aici fiind vorba de tine-)si fii tu insati, baietilor nu prea le plac fetele cochete

| Nadea_3730 a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui sa fugi din urma lui, Crede-ma daca te place el singur va veni la tin.Dar totusi poti sa faci un pas mikutz incearca sa vb cu el kite putin, succes sper ca te-am ajutat.