| anonim_4396 a întrebat:

este un baiat in scoala care e fffffffffft dragutzzzz.imi place de el la nebunie. el nu stie ca imi place de el. vorbeste cu mine si ma mai prinde de dupa gat.cum sa fac ca sa ma bage in seama sau sa ma placa si el? multumesc

2 răspunsuri:
| vali_6207 a răspuns:

Pai te baga in seama daca zici ca te ia de dupa gat, vorbeste mai mult cu el bagate in seama cu el, stai pe langa el, pupal pe obraz sa vezi cum reactioneaza...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa faci tu ceva special, comporta-te deosebit fata de el si arata-i ca esti speciala.