| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Hei, TPU. imi place foarte mult romana, engleza si mi-ar placea sa dau la un liceu` cu profil de filologie. dar nu`mi place DELOC istoria. credeti ca nu este profilul potrivit happy? ar trebui sa ma gandesc si la alte` sugestii? mersi. funda >big grin

1 răspuns:
| DeeaLoveAngels a răspuns:

Si mie, sincer, imi place romana, engleza dar urasc latina si franceza happy La un liceu cu profil mate-info ai face mate, info, fizica chimie etcwinking Daca iti place matematica sau fizica sau oricare dintre cele de mai sus iti recomand un liceu cu profil mate-info Sau daca vrei profiluri mai usore axeaza-te pe cele cu specializari in turism si alimentatie sau sportwinking Sau poate arhitectura sau artawinking Este alegerea tawinking Si eu tot anul acesta imi aleg liceul si nici eu nu sunt sigurawinkinghappy:*