| EmoDoll a întrebat:

Hei TPU
Imi puteti spune si mie de la ce varsta pot avea un iubit?
Adica am 12 ani si cred ca e potrivit sa imi incep o relatie
Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

E potrivit sa am o relatie.Sunt cuvintele tale.De unde stii asta? Ti-au spus colegii sau prietenii? Esti inca un copil.Nu intra intr-o problema care te depaseste.Nu te arunca de acum sa faci ceva pentru care ai sa regreti mai tarziu.

12 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Dragostea va veni indiferent de varsta! Nu iti poti face un program cand si cum trebuie sa te indragostesti, este ceva care va veni de la sine iar tu vei vedea daca esti sau nu pregatita!

| lucicutzza a răspuns (pentru superdorex):

laughing. la 12 ani mai ai de stat vreo 1 an dar daca iti place de el sau el de tine :! mai bine cuplati-va

| mona a răspuns:

Poti avea iubit de cand vrei tu, la 12 ani mi se pare o varsta potrivita pentru o relatie dar sa nu fie implicat si sexul

| EmoDoll explică (pentru mona):

Doamnelaughing
Dar nici nu ma gandesc la sex
La varsta asta

| mona a răspuns (pentru EmoDoll):

Ok,te apreciez cum gandesti

| DarkBlood32 a răspuns:

Mai stai 1-2 ani cu desene animate.

Răspuns utilizator avertizat
| xPatriciaa a răspuns:

rolling on the floor

| EmoDoll explică:

Wow wow wow
Penisi?
Eu ma gandeam la o relatie
Adica mergem la film
Ne plimbam
Mergem prin parc
Nu am 20 de ani sa fac sex
Mie nu imi sta mintea la asa ceva

| EmoDoll explică:

Multumesc big grin

| Bebitsu a răspuns:

Esti inca copil...dar merge incercata o relatie.Nu e o limita adica de la varsta x sa ai o relatie. Dragostea nu are limite.

| Laurikutza10 a răspuns:

Pai :1)Nu ti se pare ca esti prea mica la 12 ani? sunt unii care au 20 si nici nu au o relatie
2)Dar daca tie iti place de acel baiat si lui de tine bineinteles puteti sa fiti impreuna
3)Si mai este un singur lucru in calea ta (Parinti)depinde daca vor fi ei de acord! Sper ca te-am ajutat