| Didi130898 a întrebat:

Hei TPU happy. In curand voi pleca in bulgaria in vacanta si vreau sa-mi i.au laptopul cu mine. Problema este ca nu am internet, dar am o cartela prepay si mia am 50 de mb pe ea. As putea sa transfer cumva pe laptop? sau.? aveti alte optiuni? nici nu stiu daca hotelul la care merg are wi-fi thinking

5 răspunsuri:
| Tavy100 a răspuns:

Nu prea ai cum sa transferi cartela...

Orice hotel din strainatate care are peste 2 stele

| RazerAbyssus a răspuns:

Probabil ca o sa aiba Wireless acolo big grin, nu ai ce face daca nu ai modem de la Orange.

| DeeJay97 a răspuns:

Buna, daca mergi in Bulgaria la hotel, are obligatoriu wireless. happy Imi poti spune exact la ce hotel te cazezi ca si eu plec in noaptea asta tot in Bulgaria. happy Multumesc!

| Madalinxddd a răspuns:

Nu cred ca poti sa transferi de pe cartela.
Dar un lucru normal ar fi ca acel hotel sa aiba wi-fi, si de obicei toate hotelurile au wi-fi.