| DedeeAndreea a întrebat:

Hei TPU.In vara m am combinat cu cineva din clasa ( inainte am fost cei mai buni prieteni) dar ne-am despartit tot in vara. Faza e ca suntem in aceeasi clasa. Si e foarte nasol. Gen nu mai vorbim. Nu mai putem vorbi unul cu altul, se comporta foarte indiferent, cu restul vorbeste dar cu mine nu. Ma simt foarte prost ca inainte nu ne puteam opri din vorbit si acum nici " buna" nu ne mai putem spune. Ce pot face? Este foarte trist.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste cu el cand sunteti doar voi doi ca vrei sa fiti iar prieteni pentru ca va intelegeti bine si daca nu va potriviti ca si cuplu asta nu inseamna ca nu mai trebuie sa aveti nici-o treaba unu cu altul. happy

Acum depinde mult si de ce v-ati despartit.laughing