| mihaela0205 a întrebat:

La ce se refera urmatorul citat, chiar nu l-am inteles:
"Exista unii oameni care reusesc sa aiba succes chiar si atunci cand nimeni nu crede in ei, dar niciodata nu va avea succes unul care nici el nu crede in el insusi."
Mi-l poate explica cineva?

Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| StarkWolf a răspuns:

Adica chiar sunt unii oameni care reusesc sa castige in viata chiar daca toata lumea zice ca e imposibil ca aceea persoana sa realizeze ceva in viata sau devina cineva, dar niciodata nu vor castiga nimic sau nu vor deveni cineva daca acele persoane nu au incredere in ei si gandesc negativ. de ex este imposibil sa fac asta sau nu pot sa fac asta...gandiri de genul asta, gandirile negative te trag in jos! Ai inteles?

| mihaela0205 explică (pentru StarkWolf):

Da.
Mersi foarte mult! kiss

| StarkWolf a răspuns (pentru mihaela0205):

Cu placere! :*