| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.m-a epilat ieri cu lama in zona intima si mi-au aparut niste bubite.cum fac ca data viitoare sa nu-mi mai apara?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cred ca este doar o iritatie dupa epilat. Nu prea ai ce sa faci, cam asa e in toate zonele. Eventual poti aplica putina crema hidratanta si calmanta.
Bafta!

| Amilik a răspuns:

Incearca sa folosesti un aparat de ras cu cat mai multe lame si de preferat sa aiba si o banda de gel. Gen
http://www.always.ro/beauty/gv.php
Daca nu gasesti asa cauta tot de la gilette la aparate de ras pentru barbati cele cu cate 4-5 lame. Eu le folosesc pe cele Gillette Mach ale iubitului meu si nu am nici o problema.