| RusCarmen a întrebat:

Ma doare foarte tare urechea. Și nu știu ce sa fac sa treacă. Chiar și când mestec, sau înghit ma doare în ureche. Știți cumva de la ce o fi? Sau vreun truc ceva? Chiar e o durere foarte sâcâitoare...
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| natalia26tali a răspuns:

Hei.
E posibil sa ai amigdalita umflată. Cred ca stiu ce zici si eu am patit asa. Aproape in fiecare an in sezoanele reci. Totusi ar fi mai bine sa mergi la doctorul de familie, doar el iti poate spune cu exactitate ce ai si de ce te doare urechea. E mai sigur la el pentru ca nu toate chestiile de pe net sunt de fapt ce crezi tu ca ai chiar daca simptomele se aseamănă. Te pup si ai grija de tine! kiss