| ansei a întrebat:

Ma plictisesc groaznic. Nu gasesc niciun serial/film, iar jocurile care imi plac nu le pot juca fiindca am laptopul varza. Ce sa fac? Sunt fata si am 14 ani

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum poti sa te plictisesti cand ai o tona de invatat pentru examenul de capacitate?

| ansei explică (pentru Violleta2022):

Stai linistita ca invat. Am numai 10 la toate materiile

| Violleta2022 a răspuns (pentru ansei):

Avand deja un istoric de mincinoasa, da-mi voie sa nu te cred!
Ia uite aici, ai doar 14 ani dar pretinzi fara rusine, ca esti a XII-a, noroc ca-ti raman in istoria postarilor, toate minciunile:

"în 10 Mai | ansei a întrebat:
Sunt a 12a si inca nu stiu ce as vrea sa devin. Sunt la filo si imi plac mult romana si limbile straine."

Raman la parerea ca esti un copil medicru la scoala, puturos nevoie mare, cu atata plictiseala, cand examenul vietii bate la usa.

| ansei explică (pentru Violleta2022):

N-ai de gand sa nu ma crezi. E strict problema ta. Tu cati ani ai ma rog de te crezi in masura sa ma judeci in halul asta? Doar copiii fara viata sociala fac asta.

| Nemessys a răspuns (pentru ansei):

,,Doar copiii fara viata sociala fac asta" Dar ce a zis gresit? faptul ca i se pare ciudat ca intr-o intrebare spui ca ai 14 ani si in alta ca ai 18 (fiind clasa a12a). In plus, ai o groaza de informatii sub nas, ce ar fi sa le si folosesti? Eu de exemplu imi petrec foarte mult timp pe YouTube si ma uit la continut informativ. Sunt cu sutele. Sau din moment ce ai 10 pe linie, pretinzi ca esti prea desteapta si ca nu mai trebuie sa afli nimic? Scuze atunci.

| ansei explică (pentru Nemessys):

Ma uit pe Youtube dar sunt deja la cureent cu toate videourile "interesante" pentru mine. Adica de la youtuberii pe care ii urmaresc. Si nu, nu ma cred prea desteapta. Vor exista intotdeauna lucruri noi pentru mine si sper sa aflu cat mai multe. Multumesc ca ti-ai pierdut timpul pentru mine. Apreciez, chiar daca nici macar nu ai vrut sa ma ajuti.

| Plato a răspuns:

Citeste.

| raMLesS a răspuns:

Citeste