| audimagini_3648 a întrebat:

Hey! Ma plictisesc de morrrcrying(...niciun prieten de`al meu nu vrea sa maergem afar si eu ma plictisesc groaznic in casacrying( si in plus e frumos afara. Ce as putea face?[funda]

5 răspunsuri:
| Kimy_8371 a răspuns:

Du-te si te plimba singura, mergi la mall la un suc ceva.

| AiDuTzA a răspuns:

Stai pe TPU, pe facebook, deseneaza, citeste, asculta muzica, danseaza, picteaza, fa-ti temele, scrie poezii/compuneri, sa te blimbi cu rolele sau cu bicicleta, te uiti la un film, dormi, mananca, gateste, fa-ti un jurnal, fa karaoke, joaca-te pe pc, vorbeste la telefon, citeste bancuri si incearca sa creezi si tu, fa-ti ceva pentru. corpul tau(daca esti fata), fa-ti unghiile(daca iarasi esti fata) funda?big grin

| Damii a răspuns:

Cine a spus ca ai nevoie de prieteni pentru a te distra?
Incearca sa nu te plictisesti...
Poti citi o carte, te poti uita la un film bun si bineinteles...te poti plimba si singura!
Eu...cand ma plictisesc...merg la cumparaturi si sincer imi trece plictiseala!
Incearca sa faci ceva nou, de exemplu asculta muzica!
Nu ai timp de pierdut! Poti face o multime de lucruri frumoase!

| Astamica123 a răspuns:

Pai,du-te in parc si sunt sigura ca ai sa-ti gasesti acolo un prietenwinking
Daca nu danseaza, canta, fa farse la telefon :d
Sper ca te-am ajutat happy

| pyngu_8506 a răspuns:

Incearca sa-ti faci prieteni noi happy