| ioanalexandru a întrebat:

Hei TPU... ma simt un om atat de singur. toate astea se datoreaza faptului ca eu am probleme cu ochii. din pacate, nu vad.pe PC, ma descurc cu un screen reader. jaws for windows. problema e ca eu datorita acestui fapt, sunt respins de toata lumea. nimeni nu are nevoie de mine, de prietenia mea. nu ştiu ce sa mai fac. poate cineva ma ajuta, şi-şi face macar puţin timp pentru mine. mulţumesc

1 răspuns:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Alex,nu sunt atat de sigur ca ceilalti te resping, cred ca mai degraba tu nu-i lasi sa se apropie de tine.