| Mimi4321 a întrebat:

Mama nu are deloc incredere in iubitul meu. Datorita distantei ne vedem destul de rar si mama l-a vazut decat de 3 ori. Chiar am crezut ca are o parere buna despre el pentru ca il iubesc foarte mult si este un baiat linistit si cuminte dar mama mi-a zis recent cand ne-am certat ca ea crede ca el e un mincinos si nu e bun pentru mine. Cum sa ii câștig increderea?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-ai cum, cu timpul daca os a vada ca se poarta frumos cu tine si e un baiat ok o sa fie si ea ok. Sau poate mama ta vede ceva ce tu nu vezi fiind indragostita, poate are dreptate da nu vrei sa accepti.

| Freya1 a răspuns:

Nu trebuie tu sa ii castigi increderea ci el daca tot este asa de important.
Nu stiu ce varsta ai dar poate mama ta il acuza de asta pentru ca nu face nimic sa fie langa tine si ea poate considera ca minte si trage de timp. Daca sunteti majori ii si dau dreptate mamei, daca era un baiat sincer macar incerca ceva sa fiti mai aproape sau mai mult unul cu altul.

| SandraEve a răspuns:

Cu timp...nu poate sa ii castige increderea asa usoe. E nevoie de timp si fapte din partea lui