| Mimi4321 a întrebat:

Cum sa am o relatie foarte strânsă cu iubitul meu daca ne vedem destul de rar datorită distanței? Nu vreau sa renunț la această relație pentru ca il iubesc foarte mult, dar uneori simt o ușoară distanțare. Ce sa fac?

1 răspuns:
| adyD18 a răspuns:

Încearcă sa ți legătură cu el zilnic pe retelele sociale sau pe telefon
Dacă se poate fai și câteva vizite încearcă sa-i faci şi o surpriza ceva să-l surprindă şi să-și aducă aminte mereu cat de mult îl iubești.