| SuntDoarEo a întrebat:

Hei TPU mi-am activat cronologia pe fb si acum nu stiu cum sa imi schimb numele ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Ti-am facut aici o schema detaliata cu tot cu imagini de la locul faptei. http://i.imgur.com/bBnqS.jpg
Bafta

| SuntDoarEo explică (pentru Mangustă):

Multumesc foate mult numai ca la mine nu mai apar casetutele alea ci apare o lista cu numele pe are le-am avut si nu merge decat sa le aleg pe aleastraight face

3 răspunsuri:
| Barbiiiiie a răspuns:

1.Pai te loghezi si vezi ca in partea de dreapta sus apare o poza mica de a ta + numele tau \ acasa \ o sagetuta. Apesi pe sageata, apoi pe " setarile contului " [ la mine e in romana. ar trebui sa fie prima optiune dupa ce apesi pe sageata ]

2. O sa iti apara Setarile contului si dedesubt Nume...numele tau. Apesi in capat pe editeaza.

3. O sa iti apara cateva casute cu Nume\ Prenume\ Al 2-lea prenume si schimbi cu numele nou

| SuntDoarEo explică (pentru Barbiiiiie):

Multumesc foate mult numai ca la mine nu mai apar casetutele alea ci apare o lista cu numele pe are le-am avut si nu merge decat sa le aleg pe alea