| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a întrebat:

Hei TPU, nu ma pot decide. Care este mai bun, pc. ul sau laptopul? Pc. ul meu merge destul de greu avand in vedere ca il am de 5 ani, si as vrea sa ii iau o unitate noua, cu mai mult spatiu ca sa ii pun si windows7 si jocuri, insa parinti mei zic ca ar trebui sa iau un laptop, dar petru laptop ar trebui sa vand pc. ul. Si nu vreau sa fac o greaseala drastica. Sa imi iau laptop si sa nu mearga jocurile pe el sau sa ma plang ca nu stiu ce defect are, sau sa imi iau unitate si dupa aia sa plang dupa laptop. Ce credeti? Merita laptopul?, sau sa imi iau unitate straight face

Răspuns Câştigător
| edamelda a răspuns:

Pai pc ul are o memorie mai mare ...eu zic sa-ti iei unitatehappy